Říjen 2009

Jayson s US5

31. října 2009 v 18:51 | Domča |  US5 fotečky a animky

zdroJ: akinaus5

Jayson v Make US5 again

31. října 2009 v 18:38 | Domča |  Make US5 Again 2009

zdroJ: akinaus5

Má Chris nový song?

31. října 2009 v 14:21 | Domča |  Ostatné
Na oficiální foru US5 se v této době řeší,co je tohle za píšeň a jestli ten refrém v písničce zpívá vážně Chris Watrin!!
Song je prý starý pár měsíců, cca se nahrávala červen/červenec.

Nič nie je potvrdené!!!
Ale ten hlas v refréne je fakt ako Chris...


zdroJ: lovely-vincetomas-us5

Najnovšia správa od Jaya - 25.10.09

31. října 2009 v 14:16 | Domča |  Tariq "Jay" Khan
Ahoj moji andělé!
Zase nic chvíli nebylo neslyšeli, já vím… ale jak můžete vidět nezapomněl jsem na vás.
Usadil jsem se v New Yorku dobře..neklidné město, které nikdy nespí…ale je bujné!!!
Doufám, že se vám líbili videa z Nizzy…vaše komentáře jsou úchvatné… tak úchvatné, že jsem od tě svůj byt opustil sotva bez kamery… chci mít všechno co stojí za to natočené pro vás, aby jste nadále mohli žít část mého života.
Dal jsem tolik materiálu dohromady a musím je nyní sestříhat, abyste z toho měli taky radost. Jak víte, nikdy jsem nebyl velký fanda internetu a měl jsem k němu velmi neobjektivní chování…ilegální stahování, klesající prodej desek, ilegální pornografie…atd.
Dlouho jsem to tak viděl, ale má to také naprosto pozitivní stranu a to digitální svět. A také, že můžeme intenzivně udržovat s vámi kontakt, bez ohledu na to jak jsme od sebe daleko…a proto jsem se vyvinul v počítačového novorozeného chlapce :-)))
Jsem připraven udělat dalších spoustu video deníků a podělit se s vámi o své zkušenosti ve světě!
Ano, co musím ještě říct… velmi důležité co se stalo v posledních týdnech. Máme oficiálně nového člena Jasona Penu, s nímž jsem meeeeega spokojen a US5 jsou zase kompetní!!!!
Další kapitola začíná.
Vím, že bylo rozšířeno, že my se nikdy nevrátíme, když jsme do Ameriky odcestovali.
Řeknu vám jedno, US5 mají v posledních téměř 5 letech mnoho věrných fanoušků po celém světě a tak dlouho jak nám dáte možnost pokračovat budeme pokračovat…Amerika není svět!
Stephen Gately je mrtev. Když jsem tu zprávu slyšel byl jsem velmi šokovaný. Nikdy jsem nebyl velký fanoušek Boyzone. Bylo hezké, když jsme mohli jet s nimi do Anglie na turné. Mé myšlenky jsou u jeho rodiny a přátel.
Tak mí andělé, vše ostatní je dobré. Omlouvám se, že nemůžu odpovědět na tolik osobních otázek, ale náš denní program je velmi nabitý… přijdu si někdy jak v armádě… ale jen tvrdá práce přináší růže!!
Přemýšlím o vás a tak nakonec krátký vzkaz…koncem listopadu budu na týden v Berlíně, víte kde mě hledat…
Miluju vás lidi,
díky za vše!!
váš Jay

zdroJ: chris-ewuska
preklaD: Marky

Fotenky US5

31. října 2009 v 14:11 | Domča |  US5 fotečky a animky

zdroJ: lovely-vincetomas-us5

3 avi Jaysona

31. října 2009 v 14:08 | Domča |  Jayson Pena

zdroJ: lovely-vincetomas-us5

Návštevnosť 19.10. 2009 - 25.10. 2009

31. října 2009 v 11:47 | Domča |  Návštevnosť
Navstevnost za minuly tyden (19.10. 2009 - 25.10. 2009) je:
Pondeli: 9
Utery: 6
Streda: 6
Ctvrtek: 5
Patek: 8
Sobota: 11
Nedele: 8

Celkem: 53

Televízny kanál o US5!

31. října 2009 v 11:42 | Domča |  News
Je to síce po polsky ale piesne US5 a rôzne staršie videá aj novinky o nich!!! A vedľa je chat s ľudmi ktorí sú tiež na tejto stránke... Treba vidieť nemá to chyby...

TU


zdroJ: chris-ewuskaIdem na intrák... zase :D

25. října 2009 v 17:53 | Domča |  Ja a moje kecy
Zase je nedeľa a ja idem na internát... Už som mala byť nachystaná ale zaujali ma 2 najnovšie videá od US5 takže som vám ich ešte šupla... Som ale zvedavá ako budú US5 spievať tie nové songy s kapelou... Rada by som sa rozkecala, keďže som sem dávno nepísala ale už vážne musím ísť... :( Ale v stredu a vo štvrtok máme jesenné prázdniny, takže tu budem... Dúfam...
Tak čawte a pekný týždeň...

Anytime a Loving you (acapella)

25. října 2009 v 17:49 | Domča |  Songy


zdroJ: us5czechsite.ic.cz


3 fotky Jay a Lena - new

25. října 2009 v 14:12 | Domča |  Tariq "Jay" Khan
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

zdroJ: chris-ewuska

Izzy - US5 sú konečne kompletní!

25. října 2009 v 14:10 | Domča |  Christopher "Izzy" Gallegos
US5 jsou konečně kompletní!

Děkuji vám všem za přivítání naší nejnovější a poslední hvězdy v US5 rodině. Jsme velice potěšeni a nadšeni naším super-talentovaným novým členem Jasonem Penou. Můžu upřímně říct, že je to nejsilnější seskupení, které US5 ještě nikdy nemělo. Teď už vím, že ke všem chybám, změnám členů, vzestupů a pádů v minulosti mělo dojít, protože nám přinesly 2 prvky, které vždy chyběly v naší skupině (Cayce a Jason), teď je to perfektní.

Dámy a pánové, WE ARE US5.

Je to pro nás nový začátek a věci nemohou vypadat tak slibně. Chci jen pokračovat a poděkovat všem za vaši podporu a nehynoucí lásku přes všechny roky. Nemůžu uvěřit, že je to téměř polovina z desetiletí, co už US5 tvoří muziku pro svět a to jsme teprve začali! Po celé této době mohu upřímně říci, že máme nejvíce síly, loajality a oddaných fanoušků v celém světě a mám nejlepší práci na světě. Děkuji vám za udržování US5 snu na živu!

Doufám, že jste si užili "Make US5 Again" na programu Pro7 a odpusťte mi mojí strašnou němčinu, ale snažil jsem se co nejvíc x-). Náš nový singl bude vycházet brzy, stejně jako best-of album se všemi našimi singly a 8 nových skladeb od závěrečného US5 seskupení. Zvykněte si na těchto 5 tváří, protože my slibujeme, že už nikdy nezměníme členy. Ukradnu název posledního turné Michaela Jacksona "This is it". US5 jsou konečně tací, jak to Bůh chtěl, aby to bylo.

Je to o tom, dostat velmi zajímavý........

Miluji vás všechny z hloubi duše a nemůžu se dočkat, až vás zase všechny brzy uvidím.
Do té doby se opatrujte, hodně lásky a Rock on!!

Váš opravdový,
Izzy...
Náš opravdový,
Tento život...


zdroJ: chris-ewuska
preklaD: Ila

Návštevnosť 12.10. 2009 - 18.10. 2009

19. října 2009 v 10:25 | Domča |  Návštevnosť
Navstevnost za minuly tyden (12.10. 2009 - 18.10. 2009) je:
Pondeli: 2
Utery: 3
Streda: 8
Ctvrtek: 9
Patek: 11
Sobota: 27
Nedele: 21

Celkem: 81

Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeem :D

Nové fotky Vincenta

18. října 2009 v 17:50 | Domča |  Vincent "Vince" Tomas - ex
free image host free image host free image host free image host free image host free image hostfree image host

zdroJ: chris-ewuska

Nová pieseň US5 - Anytime

18. října 2009 v 11:40 | Domča |  Songy
Je to potvrdené! Nový singel US5 sa bude volať ANYTIME a bude to slaďák...


Páči sa vám ten nový Richieho zostrih? Mne vôbec.... Píšte do komentárov

zdroJ: us5-new

Richieho nová fotka na MS!

18. října 2009 v 11:35 | Domča |  Christopher Richard "Richie" Stringini
imagebam.com

zdroJ: chris-ewuska


Jayson Pena - ŽIVOTOPIS

16. října 2009 v 22:09 | Domča |  Jayson Pena
Jayson se narodil 28.října 1990 v Harlem, New Yorku. Od útlého věku Jayson ukázoval talent pro umění tance a hudbu. V 7 letech začal Jayson psát své vlastní rapové texty a od 10 se tenhle mladík učí hlasové možnosti. Jakmile se Jayson dozvěděl, že by mohl zpívat, začal se přiklánět k Pop hudbě a R&B. Jayson se zamiloval do Popu a R&B hudby, začal se totiž zajímat o některé různé zpěváky např. Michel Jackson a Usher. Ve 13 letech zkoušel videa a vystoupení jakoby se on sám připravoval na show. Jaysonova vášeň pro hudbu a tanec se staly jeho životem v 15 letech, kdy se rozhodl pokračovat s kariérou v zábavním průmyslu. Jayson byl choreografem svého středoškolského tanečního týmu, různá taneční vystoupení a Sladkých 15&16. V 16 letech a stále na střední překonal tlak a narážky, s kterýma se mládež potýká každý den, v jeho mysli ho nic nemohlo zastavit před dosáhnutím svého cíle a dosažení jeho snu stát se umělcem. Jayson taky učil hip-hop na taneční škole Sharon Plesselové, mezitím taky nahrával ve studiu a vylepšoval svůj zpěv. Hudební průmysl se stal velkou částí Jaysonova života. Jaysonova bi-kulturní schopnost mu umožňovala zpívat a vystupovat s místní Latinskou skupinou a také mu dala příležitost tančit ve vidoklipu 'raggaetonské' skupiny 'Erre-XI'. Jayson taky vystupoval na Talent show na střední škole, Mayfair Festivalu Umění a jeho ohromná schopnost zabávy mu taky umožnila otevřít P. Diddyho R&B skupinu 'Day 26' ve 'Crocodile Rock'

Jeho známy mu hovoria Jason, priatelia Jay...

zdroJ: us5-chatroom
preklaD: Lucík

NOVÝ ČLEN US5!!! - fotky

16. října 2009 v 22:05 | Domča |  Jayson Pena

zdroJ: us5czechsite.ic.cz

Najnovšia správa od Richieho

16. října 2009 v 19:46 | Domča |  Christopher Richard "Richie" Stringini
Hoj hoj všichni!
Tady je skvělý Stringini v domě lol dělám si legraci.
Právě teď jsem v Kanadě a piju coca-colu, čtu zprávy a
samozřejmě píšu tuhle zprávu pro vás všechny. I když bych si teďka měl opravdu balit.Zítra ráno konečně odjíždíme do NYC, New Yorku, my přijedeme baby!!!!
Každý z vás je mnohem důležitější než balení, co? Já myslím, že jo.
Chtěl jsem se sem přihlásit a napsat něco málo. Jelikož jsem nenapsal už delší dobu. Také jsem vám chtěl říct, že mi všichni opravdu, opravdu a opravdu moc chybíte a nemyslete, že jsem na vás zapomněl, protože určitě ne. Vy všichni jste vždycky semnou v mém srdci. Předtím než odejdu chci říct, že jsem aktualizoval seznam profilů, které nejsou moje. Podívejte se na můj blog a buďte si jisti při surfování na netu a sťastný myspacing.
Bůh vám žehnej,
Richie

P.S. Nemohu tohle stále zdůrazňovat.....Prosím, nezlobte se jestli vám rychle neodpovím nebo jestli někdo obdrží odpověď a ty ne. Kdybych mohl odpovědet na všechny najednou. Rád bych, ale bohužel to není možné. Tak prosím, odpusťte mi. Miluju vás všechny.

zdroJ: us5czechsite.ic.cz
preklaD: Ila